Co zrobić, by mieć długie i mocne rzęsy? Ja wypróbowałam odżywkę do rzęs Nanolash

Cześć dziewczyny!

Nawet nie zdajecie sobie sprawy z tego, jak ważna jest pielęgnacja rzęs. W końcu to właśnie one podkreślają spojrzenie, dodają wdzięku i upiększają całą twarz. Pamiętajcie, że sama maskara nie wystarczy, zwłaszcza wtedy, gdy wasze rzęsy są osłabione, krótkie i cienkie. W takim wypadku pomoże wam odżywka do rzęs Nanolash. Jak sprawdziła się u mnie? O wszystkim dowiecie się z mojego postu. Życzę miłej lektury.

Odżywka do rzęs Nanolash – moje pierwsze wrażenie

Kiedy wybierałam odżywkę Nanolash, miałam nadzieję, że nie tylko zadba o moje rzęsy, lecz także będzie łatwa w stosowaniu, a w jej składzie znajdę dobrze dobrane składniki. Zaraz po rozpakowaniu przesyłki i otworzeniu buteleczki przekonałam się, że aplikacja rzeczywiście nie sprawi mi żadnych problemów. Kosmetyk ma bowiem pędzelek podobny do końcówki eyelinera. Pomyślałam, że to super rozwiązanie – w końcu wiele kobiet maluje kreski na powiekach. W ulotce przeczytałam natomiast o szybkim działaniu produktu oraz o składnikach, które pielęgnują skórę wokół oczu i stymulują wzrost rzęs. Nie pozostawało mi nic innego, jak rozpocząć test.

Jak zaaplikować odżywkę do rzęs Nanolash?

Aplikacja produktu jest bardzo ważna ze względu na efekt kuracji i nasz komfort. Cienki pędzelek jest idealny do nakładania produktu. A trzeba to zrobić bardzo starannie. Aplikatorem malujemy kreskę wzdłuż linii rzęs. Odżywkę Nanolash zawsze nakłada się na oczyszczoną i osuszoną skórę powiek, po dokładnym demakijażu, co wieczór. Nie ma mowy, żeby zaaplikować ją na pomalowane oczy, bo można się wtedy nabawić podrażnień. Taką kurację przeprowadza się przez około trzy lub cztery miesiące. Po tym czasie powinny pojawić się optymalne efekty. Napisałam „powinny”, bo każda z nas inaczej reaguje na działanie kosmetyków, a okres, po którym pojawią się zmiany, może być dłuższy lub krótszy. Co robić po tych kilku miesiącach? Odżywkę do rzęs Nanolash stosuje się dalej dla podtrzymania efektów kilka razy w tygodniu. Jedno opakowanie wystarcza na bardzo długo.

Odżywka do rzęs Nanolash – efekty mojej kuracji

Odżywka do rzęs Nanolash – efekty mojej kuracji

U mnie pierwsze efekty pojawiły się po około 10 dniach. Serio! Nie było to nic nadzwyczajnego, ale zauważyłam zmianę w wyglądzie moich rzęs. Na początku kuracji odżywka Nanolash przyciemniła oraz trochę zagęściła i wydłużyła moje rzęsy. Z czasem (po jakimś miesiącu, a może po sześciu tygodniach) rzęsy stawały się coraz dłuższe i grubsze. Ładnie się podkręcały, nie wypadały i pięknie podkreśliły kształt oczu. W tej chwili używam odżywki do rzęs Nanolash trzy razy w tygodniu. Jest super!

Odżywka do rzęs Nanolash – cenne informacje

Napisałam wyżej, że odżywkę do rzęs Nanolash stosuje się na oczyszczoną skórę powiek. A co jeśli macie przedłużane rzęsy lub planujecie poddać się makijażowi permanentnemu? Nie ma żadnych przeszkód! Odżywka Nanolash nie rozpuszcza kleju kosmetycznego i nie odbarwia kresek. Jednak po miesiącu zobaczycie, że dodatkowe zabiegi upiększające nie będą wam potrzebne. A czy są jakieś przeciwwskazania co do stosowania produktu? Tak. Odżywki do rzęs nie mogą używać kobiety w ciąży i karmiące piersią, a także osoby niepełnoletnie. Kosmetyk mogą jednak stosować ci, którzy noszą szkła kontaktowe i okulary.

No to co dziewczyny? Gotowe na kurację z odżywką do rzęs Nanolash?

24 komentarze

 1. Magda
 2. Katarzyna G.
 3. Ewelaaa
 4. MoniQ
 5. A.
 6. Patrycja
  • Katarzyna G.
 7. Agnieszka_27
 8. Aśka
 9. Ewelaaa
 10. Aleksandra
 11. Gaba
 12. Natalka
 13. IzaBelle
  • Aleksandra
 14. IlonaeS
 15. Martyna
 16. Maja
 17. Anna_Anna
  • Karolina
 18. Lucy1234
  • Olg@
  • Kaśka