Grzywka, czyli najmodniejsza fryzura w tym sezonie! W jakim stylu będziemy ją nosić? 

Grzywka co jakiś czas przypomina nam o sobie. Tak samo jest w 2021 roku. Nic dziwnego, poprzedni rok był dość zwariowany i wiele z nas nie chce znów zostać z wielkimi odrostami i zamkniętymi salonami fryzjerskimi. Dlatego właśnie grzywka jest świetnym, mniej inwazyjnym rozwiązaniem, które świetnie odświeży naszą fryzurę! Zapraszam na przegląd najmodniejszych grzywek, które będziemy nosić w tym sezonie! 

1. Zdecydowanie najmodniejszą grzywką w tym sezonie jest grzywka rozchodząca się na boki 

Ta grzywka pasuje zarówno krótkim jak i długim włosom i jedno jest pewne – u każdego będzie wyglądać nieco inaczej! To cięcie jest dość długie i bez odpowiedniego ułożenia może wchodzić w oczy. Natomiast możemy ją stylizować na przeróżne sposoby: zakręcić, na prosto, na jeden bok. W zależności od ułożenia przypominać może retro lub bardzo nowoczesny look. Oprócz tego można tę grzywkę po prostu spiąć do koka, kucyka, bądź schować ją pod opaską w razie bad hair day.

2. Drugą najmodniejszą grzywką w tym sezonie jest… baby bangs

Baby bangs to nic innego jak bardzo krótko ścięta grzywka. Sięga ona do około ⅓ wysokości czoła. Jest to dość odważna propozycja. Swojego czasu sięgały po nią Emma Watson i Beyonce. Plusem tej fryzury jest to, że nie wymaga ona specjalnego układania. Jeśli wystarczająco urośnie, to możesz przekształcić ją w inny typ grzywki, bądź podciąć ją nawet samodzielnie.

3. Kto powiedział, że włosy kręcone nie mogą mieć grzywki?

Oczywiście, że posiadaczki kręconych włosów muszą poświęcić więcej czasu na stylizację swoich włosów. Czy grzywka jeszcze bardziej wydłuży ten czas? Niekoniecznie! Jeśli masz kręcone włosy, to również możesz pozwolić sobie na grzywkę! Nie będzie to standardowa, prosta grzywka, lecz po prostu krótsze loczki tuż przy twarzy. Grzywka odejmie trochę ciężaru z Twoich włosów, a jednocześnie nada twarzy świeższy wygląd. Wybierz się do sprawdzonego fryzjera, który doradzi, czy grzywka przy Twoich włosach będzie dobrym rozwiązaniem!

4. Sztuczna grzywka?! 

Czy chodzi o syntetyczne doczepy? Nic bardziej mylnego! Jeśli nadal nie jesteś przekonana, czy grzywka jest dla Ciebie to mam świetne rozwiązanie. Jest nim chwilowe zrobienie grzywki ze swoich naturalnych włosów. Warunkiem tej fryzury są włosy minimum do ramion. Jest to niezwykle szybki i prosty trik. Wystarczy, że robiąc koka wyjmiemy z niego kilka kosmyków. Dobrze jest później dodać dużą gumkę, bądź chustę. Tak zrobiona grzywka wygląda naprawdę dobrze! Pamiętajcie, że praktyka czyni mistrza, a jeśli nadal macie wątpliwości jak ją zrobić, obejrzyjcie tutoriale na YouTubie.

A czy Wy zdecydujecie się na grzywkę w tym sezonie? Napiszcie, która grzywka jest dla Was najlepsza!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *