Moja obsesja na punkcie makijażu oczu. Cienie do powiek Huda Beauty Obsessions

Cześć!

Palety z cieniami do powiek marki Huda Beauty to mój najnowszy kosmetyczny zakup. Jest ich aż cztery, ale każda z nich zawiera inne kolory i daje odmienny efekt makijażu. Jak Obsessions Eyeshadow Palette sprawdziły się u mnie?

Paletki Obsessions marki Huda Beauty

Moja kolekcja kosmetyków powiększyła się o cztery paletki. Są to kolejno: Obsessions Palette Warm Brown, Obsessions Palette Mauve, Obsessions Palette Smokey i Obsessions Palette Elictric. W pierwszej mamy odcienie brązu, beżu i połyskującego złota, a w drugiej – odcienie fioletu i różu. Trzecia paletka to miks czerni, szarości, brązu, beżu i złota. Ostatnia paletka to prawdziwe szaleństwo kolorów. Mamy w niej: błękity, turkusy, fuksje oraz intensywne żółć i pomarańcz. W każdej znajdziemy dziewięć cieni do powiek, które zapewniają matowe i połyskujące wykończenie makijażu. Paletki zawierają także duże lusterko.

Jakie są cienie do powiek Obsessions?

Cienie do powiek marki Huda Beauty są dobrze napigmentowane i dają intensywny efekt, który utrzymuje się przez cały dzień. Konsystencja produktu sprawia, że nie osypują się i nie zbierają w załamaniach powiek. Cienie Obsessions dobrze się ze sobą blendują, dając efekt eleganckiego i perfekcyjnego makijażu. Dzięki nim można uzyskać dzienny look, smoky eyes lub bardzo naturalny wygląd. Wszystko zależy od waszych manualnych umiejętności.

Jak aplikować cienie do powiek marki Huda Beauty?

Możesz zrobić klasyczny smoky eyes, nakładając kosmetyk w ciemnym kolorze w zewnętrznych kącikach oczu, a jego jaśniejszą wersję po przeciwnej stronie powieki. Połącz te dwa odcienie na środku powieki za pomocą cienia o neutralnej barwie. Równie dobrze za pomocą cienkiego pędzelka możesz narysować kreskę wzdłuż linii rzęs. Jeżeli na środek powieki zaaplikujesz połyskujący cień, to twój makijaż natychmiast stanie się piękniejszy, a spojrzenie – bardziej urocze.

Czy już wypróbowałyście paletki Huda Beauty Obsessions?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *