Mój ulubiony rozświetlacz. Wibo Strobing Make Up Shimmer Kit

Odkąd poznałam strobing (konturowanie twarzy światłem) jestem wielką fanką rozświetlaczy. Zgromadziłam już ich całkiem pokaźną armię, a mimo tego nadal nie znalazłam tego idealnego. Nawet wśród najdroższych na rynku paletek rozświetlających opiewanych jako te najlepsze i najwspanialsze. Albo jestem taka wybredna, albo naprawdę nie ma produktu idealnego.

Paletka rozświetlaczy Wibo Strobing Make Up Shimmer Kit to produkt zbliżony do ideału. Najbardziej odpowiada moim wymaganiom. Dziś udowodnię wam, że można znaleźć świetny zamiennik drogiego rozświetlacza w pobliskiej drogerii.

WIBO STROBING MAKE UP SHIMMER KIT

To paletka czterech rozświetlaczy, którą kupimy np. w Rossmannie lub wielu innych, nawet małych drogeriach. Jest łatwo dostępna i niedroga, a to dwie najważniejsze zalety kosmetyków do makijażu. Wyjątkowa formuła produktu zapewnia trwałość i gwarantuje intensywny blask. Paletka oprócz czterech ciekawie dobranych odcieni rozświetlacza zawiera też duże lusterko i wygodny aplikator. Osobiście wolę mimo wszystko używać swojego pędzla do rozświetlacza, co nie znaczy, że dołączony aplikator jest zły. Cały zestaw jest naprawdę świetniej jakości. Idealnie sprawdza się do strobingu, czyli konturowania światłem.

Jakie kolory znajdziemy w Wibo Strobing Make Up Shimmer Kit?

Paletka zawiera cztery rozświetlacze. Właściwie są to wygodne pudry rozświetlające, które osobiście kocham, bo nie potrafię konturować się na mokro. Zawsze używałam do konturowania (czy to tradycyjnego, czy strobingu) produktów sypkich. Ważne jest, że rozświetlacze Wibo Strobing Make Up Shimmer Kit są mocno napigmentowane i nie dają mocno brokatowego efektu. Świetnie wtapiają się w skórę i można powiedzieć, że są bardzo eleganckie.

Do każdego z nich można znaleźć odpowiednik w dużo droższych propozycjach. Po co przepłacać, kiedy efekt jest ten sam, a cena nawet kilkukrotnie niższa? Jestem jak najbardziej za tym, żeby kosmetyki wybierać rozsądnie i zwracać uwagę także na ewentualną oszczędność.

Dla przykładu:

  • lekko szampański odcień z paletki Wibo Strobing Make Up Shimmer Kit to odpowiednik kultowego rozświetlacza Mary Lou Manizer od The Balm;
  • miedziany rozświetlacz z palety Wibo Strobing Make Up Shimmer Kit jest bliźniaczym dla rozświetlacza Jeffree Star Cosmetics w odcieniu „Dark Horse”.

Warto podkreślić, że różnice między tym drogeryjnym rozświetlaczem, a jego luksusowymi odpowiednikami są niemal niezauważalne. Te same odcienie, tak samo wyrazista pigmentacja i równomiernie rozprowadzająca się na skórze formuła. Paletki rozświetlaczy do strobingu od Wibo śmiało możesz używać na jasnej i ciemnej karnacji, bo każdy znajdzie wśród czterech kolorów ten dopasowany do siebie. Odpowiednio stopniując rozświetlacz możemy natomiast uzyskać efekt zroszonych policzków, świeży i nieprzesadzony. Polecam!

Każdy puder rozświetlający z paletki Wibo można kupić także osobno!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *