Jak wybieliłam zęby? Pasta Blanx Med

Cześć dziewczyny!

W tym poście opiszę Wam, co zrobić, żeby mieć zniewalająco piękny i śnieżnobiały uśmiech. Czyli taki sam, jak mam teraz ja! A jak to uzyskałam? Przez ostatnie trzy miesiące używałam pasty wybielającej Blanx Med. Stosowałam ją wraz z pastą usuwającą osad tej samej marki. Jeśli jesteście ciekawe efektów, zapraszam do przeczytania postu!

Zanim o samej paście do zębów, muszę opowiedzieć Wam co nieco o opakowaniach. Nie są to takie zwykłe tubki. Ba, tubek w ogóle nie przypominają. Podobne są raczej do kosmetyków z dość oryginalnym aplikatorem. Otóż jeśli chcecie nałożyć pastę na szczoteczkę, musicie nacisnąć… guziczek. A ponieważ opakowanie z takim dozownikiem wcale nie przypomina zwykłej pasty do zębów, nikt jej nie podkrada; zanim dojdzie do tego, jak użyć Blanx Med, przyłapiesz go na próbie kradzieży. Jeden kosmetyk ma pojemność 75 ml, co bez problemu wystarczy na trzy miesiące kuracji.

Czy Blanx Med rzeczywiście wybiela zęby? Żebyście wiedziały, że tak! A do tego robi o wiele więcej. Usuwa przebarwienia i osad z płytki zębów, wybiela zęby i odświeża oddech. Zjadłaś pizzę z sosem czosnkowym? Umyj zęby pastą Blanx Med. Wypijasz litry kawy i herbaty? Pomoże pasta Blanx Med. Masz kamień i żółty osad na zębach? Użyj pasty Blanx Med. Jest jednak jeden szkopuł. Jeśli chcecie zobaczyć naprawdę genialne efekty, musicie myć zęby przynajmniej dwa razy dziennie przez trzy lub cztery miesiące. Kiedy zużyjecie tyle opakowań, przekonacie się, że wasze zęby zrobiły się bardzo wrażliwe. Jeżeli wcześniej przy jedzeniu lub piciu zimnych produktów nie odczuwałyście żadnego dyskomfortu, teraz to się zmieni. Niestety, coś za coś. Jeżeli zrobicie sobie przerwę w kuracji, to po miesiącu lub dwóch wasze ząbki znów będą bardziej odporne na zimne lub gorące produkty.

Marka Blanx Med oferuje jeszcze jedną pastę do zębów. Ma… czarny kolor i usuwa osad o wiele lepiej niż wszystkie zwykłe pasty razem wzięte. Niestety, zawiera spore cząsteczki ścierne, podobnie jak wyżej opisane przeze mnie pasty Blanx Med. Te małe cząstki zdzierają szkliwo. Dzięki temu szybciej wybielają zęby. Jednocześnie sprawiają, że stają się bardziej uwrażliwione. Cena za Blanx Med jest o wiele wyższa w porównaniu ze zwykłą pastą do zębów z drogerii. Produkt dostaniecie na stronie firmowej producenta lub w popularnych sklepach z kosmetykami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *